| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU:* cine stie niste siteuri cu fotografii de coperta pentru facebook? cine ma ajuta :* fundita dauwinking

Răspuns Câştigător
| Jello a răspuns:

Http://weheartit.com/ --> Eu de aici imi iau.
Sper ca te-am ajutat.Pa pa.:*

2 răspunsuri:
| pinkpityc a răspuns:

Cred că te referi la Timeline. Îţi recomand să nu-l activezi , pentru că e nasol rău . Informaţiile nu se găsesc aşa uşor, şi odata activat nu te mai poţi întoarce la versiunea veche.
Uite aici cum îl pui
http://www.gadgetreport.ro/......-facebook/

| anonim_4396 explică (pentru pinkpityc):

Nu mahh! am activat de mult timelinelaughing))...de cand a aparut.si sa stii ca nu e deloc nasolwinking si eu am pus intrebarea asta ca nu stiu ce poze sa mai pun de coperta...dar oricum. mersi:*