| Queen15 a întrebat:

Cine vrea sa vorbim pe mess?

11 răspunsuri:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Lasa id si vorbimhappy

| Măduuțaa a răspuns:

Da un id sa vorbim!

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Eu. dar mai intai ma ajuti sa-mi recuperez id-u? rolling on the floor
vorbesc foarte serios straight face

| Queen15 explică (pentru LittleReasonToSmile):

Ce s-a intamplat cu id-ul tau?

| LittleReasonToSmile a răspuns (pentru Queen15):

Nu mai pot sa intru pe mess... doar pe mail.

| scorpy72on a răspuns (pentru LittleReasonToSmile):

Salut scuze ca ma bag si eu in discutie dar nu ai putea sa dai la START si sa dai la "Cauta Programe si Fisiere si scrii acolo yahoo si o sa iti apara. doar daca ai instalat yahoo mesenger.

| LittleReasonToSmile a răspuns (pentru scorpy72on):

E instalat... scriu id-ul si parola si dupa ce dau "Sign In " mi le sterge

| LittleReasonToSmile a răspuns (pentru scorpy72on):

La inceput credeam ca mi l-a spart cineva pentru ca mi s-au spart vreo 20 de id-uri pana acum... dar pot sa intru pe mail... si nu e de la YMessenger, fratele meu poate sa intre.

| LoonyBoy a răspuns:

Eu,lasa un id sa vb

| capone002 a răspuns:

Eu da.mi id si spune.mi de unde estibig grin