| alexikka a întrebat:

HEY TPU cum pot visa acelasi lucru de 2 ori adica am visat aseara asa frumos incat mai vreau odata sa mai visez continuarea sau acelasi lucru va rog funda la cel mai bun raspuns care m-ar ajuta

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Inainte sa te culci, te gandesti foarte intens la ce vrei sa visezi pana adormi. Mie imi reusea de fiecare data cand eram mai mic. Vise placute!

2 răspunsuri:
| Fireing a răspuns:

Mai... uite, si eu am fost in acceiasi situatie, uite ce am facut:
Noaptea, inainte sa ma culc, m-am gandit la acel vis si am adormit! am visat acelasi lucru!

| linneque a răspuns:

Fa ce ai facut in ultimele 4 minute inainte de a te culca.