| IngerPazitorr a întrebat:

Cunosc un baiat de care imi place. Nu stiu daca si lui ii place de mine pentru ca nu am curjul sa il intreb...El se tot joaca cu mine,se prosteste, sta numai pe langa mine si ma face sa rad. Cum sa imi dau seama daaca ii place de mine? :-( :-)

5 răspunsuri:
| IngerPazitorr explică:

Am uitat sa zic ca ma si apara de oricine care se ia de mine. Ori la scoala, ori acasa, daca ma aude vorbind despre acel cineva care s-a luat de mine, imediat reactioneaza.

| IngerPazitorr explică:

Si vorbeste mai mult cu mine, decat cu celelalte fete...

| Andree69 a răspuns:

Uneori poți doar să o simți, când un tip te place. E simplu! Dacă stă pe lângă tine, te face să râzi, sau chiar și dacă te necăjește, e clar că simte ceva, chiar dacă el nu-și dă seama! Cel mai ușor e când devine obsesiv... Atunci poți fi sigură că e ceva! big grin

| FumDeTigara a răspuns:

Heyyy, pai, e un subiect finut care merita multa atentie... Pune pe cineva sa intrebe, asta suna cel mai simplu, dar daca vrei sa te asiguri, intreaba-l printr-un biletel, suna mult mai dragut, nu? In plus, baietilor le place sa fie abordati, iti dai seama ca un tip nu ar putea reactiona rau daca il intrebi in fata... dar cum asta nu e prea posibil (adica cine ar avea curajul asta?), gandeste-te mai bine. Acum baietii se comporta asa pentru a atrage atentia, pentru a se lauda, deci ar putea profita de tine. Cunosc tipi care fac asta cu toate fetele, de aia nu trebuie sa pui suflet. Dar daca il placi cu adevarat, nu pierde nicio ocazie, noroc!

| Alexandra_Coco_1989 a răspuns:

Da...