| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUbig grin
Eu cred ca Eduard de la "Dansez pentru tine" este acel Mysterious Boy de la "Romanii au talent". Voi ce parere aveti?
Va rog dati`mi un link cu video`ul de la preselectia de la Romanii au talent in care este Mysterious Boypuppy dog eyes

Funditawinking

mersilove struck

3 răspunsuri:
| iulikutza27 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti las link deoarece iti garantez ca el e.Motiv 1:croieste si danseaza; motiv 2:are o sora mai micuta care semana cu sora lui de la romanii au talent si motiv 3:forma fetei si parul.

Sper ca te-am convins.

Fundisabatting eyelashes.

| DeeaClaudia a răspuns:

Da.el este.mi-am dat seama din primacat despre link nu am gasit:d

| Alex1997fun a răspuns:

Sunt aceleasi persoane, dar cu nume diferitelaughing