| L3XxA a întrebat:

big grin ma numesc alexandra si as vrea sa-mi pun o porecla ceva de genu alecsutza dar m-am saturat de el as vrea porecle sa inceapa tot de la alex... Funda pentru cele mai frumoasebig grin

Răspuns Câştigător
| manuela_2480 a răspuns:

Mie imi place alexis [alecsis], lexy, lexa, ale, aly, xandra, xandi. big grin

5 răspunsuri:
| TheClassicGuitar a răspuns:

Alexoaia, Alexxl-a, Alexandria, Alexisimo, Alexcurdevaca rolling on the floor

| Zăpăcita_7844 a răspuns:

Ce zici de Alexis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut nu stiu ceva de genu:alexi, alexunta, ceva traznit daca vrei sa atragi atentialaughing daca nu ceva simplu (ali)...si imi spui te rog ce i aia fundita?

| Sephira a răspuns:

Poti incerca "Alu" big grin

| Ninun3 a răspuns:

Alexia