| Pisicuța a întrebat:

big grin.
Petrece revelionul cu o prietenă și vreau să'mi spuneți:
~ce putem să facem pentru a ne putea distra?
~ce muzică îmi recomandați?
~ce putem să cumpărăm?

6 răspunsuri:
| FataCuMinte97 a răspuns:

Pai puteti sa jucati un joc sau sa va faceti teste... puteti citi reviste si sa va faceti poze. Puteti vedea un fil cu tematica anului nou "New Year's Eve" este genial.Il puteti vedea. Va puteti face parul si unghiile si puteti sa tineti cont si de superstitiile legate de Anul Nou http://www.mayra.ro/......revelion/.
Ati putea asculta colinde in limba engleza chiar daca a trecut Craciunul. Puteti asculta orice vreti :) Nu cred ca trebuie sa cumparati prea multe :) o sticluta de oja rosie in caz ca nu aveti una si dulciuri daca nu va plac sau nu ajung prajiturile facute de mama ta :) Distractie placuta si sper ca te-am ajutat :) funda?;;)

| FadetoBlack a răspuns:

Hm. Buna! Si eu l-am petrecut dar eram mai multe fete. Poi...
Puteti sa va imbatatilaughing asa va distrati mai bine
La 00:00 aprindeti`le
apoi puteti sa va jucati, dansati, povestiti, radeti,
La capitolul muzica... Nu cred ca ma pot exprima mie imi place rockul deci n`am nicio treaba cu muzica de distractie
ce sa cumparati:
bere
sampanie
prajituri
chipsuri
ce mai vreti voi va descurcatihappy

| Pisicuța explică (pentru FadetoBlack):

Ce coicidență '~', și mie îmi place rock'ul, dar prietenei cu care petrec revelionul nu.Bere? Eu am doar 12 ani -_- și ea 12 jumate.

| FadetoBlack a răspuns (pentru Pisicuța):

EhhHH. Va da la magazin bere laughing nu`i stres. Eu in seara de Rev' nu m'as putea machia, coafa si sa`mi fac unghiile. Sincer!

| tranquilaaa a răspuns:

Hey! si eu l-am petrecut cu o prietena anul trecut ne-am distrat super tare. In primul rand dati o petrecere in pijamale daca vreti puteti sa mai chemati si alte fete.
2 cumparati sampanie
3 artificii ( la miezul noptii puteti ruga pe cineva sa le aprinada )
4 dupa focul de artificii mergeti in casa si mancati peste, puteti cumpara si carne de curcan
5 puteti sa va uitati la filme de groaza
6 sa va machiati una pe alta
Sfatul meu este sa chemati mai multe persoane caci astfel va distrati mai tare chemati si baieti da ei sa nu doarma la voi va jucati adevar sau provocare si alte jocuri ce ceilalta si nu va veti plictisi pa-pa

| alalexandra a răspuns (pentru tranquilaaa):

Pare mai degraba film porno descrierea ta laughing