| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Hey TPU!

De unde pot downloada si eu melodia miley cyrus-i"ll always remember you?

Am incercat sa o downloadez dar nu stiu ude se salveaza.Am cautat-o in tot laptopu si nu am dat de ea

Mersi

Fundoi![logik]

Răspuns Câştigător
| Namastee a răspuns:

My computer - My documents-download ...sau ti-o dau eu big grin ca o am:X

6 răspunsuri:
| iiDouaPuncteParanteza explică:

Mersi tuturor dar am cautat si acolo si in tot laptopu.fisier cu fisier si nu e...idu meu este elyele53 cine vrea sa mi-a dea mi-a da happyhappy

| SQueeZer a răspuns:

Uite, copiezi acest link : http://www.youtube.com/watch?v=mDswV8vl0ZQ sau oricare link de pe Youtube si dai Paste aici : http://www.youtube.com/watch?v=mDswV8vl0ZQ iar melodia ti se va transforma in MP3! Sper ca te-am ajutat!

| Angyclon a răspuns:

Incearca sa o cauti in
(Chappy\Documents and Settings\user\My Documents\Downloads

| Ana_4782 a răspuns:

De pe fisierul meu.

| Ana1998 a răspuns:

De pe www.fisierulmeu.ro.Sper ca te-am ajutat.