| ღAndrutzaღ a întrebat:

E ceva urgent! Cum pot face o conferinta pe facebook? Cum vorbesti cu o persoana pe chat sa fac sa vorbesc cu 4. Am nevoie cat mai repede. Nu conferinta video!
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Letty03 a răspuns:

Dai pe oricare fereastra a unui prieten apesi pe *Optiuni ( ina dreapta sus) si apesi pe Adauga prieteni la discuti si le pui numele lor.

3 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

Deci cand vorbesti cu o persoana in fereastra aia sus e o rotita si daca pui sageata de la mouse pe ea scrie acolo optiuni da-i click si prima optiune care iti apare este adauga prieteni la discutie si dai acolo si tastezi numele persoanelor pe care vrei sa le bagi in conversatie.

| ღAndrutzaღ explică (pentru Anonim693):

Da, asa e. Multumesc!

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Nu poti decat prin comentarii sau pe messwinking