| oana1238105 a întrebat:

era o muzica care suna cam asa:ne iubim cum vezi numai in filme, si nimeni nu ne poate-ntuneca... ceva de genu stiti cum se cheama? a fost mai de mult si la miss fata de la tara!

funda!

Răspuns Câştigător
| andrub a răspuns:

Buna,in primul rand melodia era nimeni nu ne poate judeca, iar in al doilea rand melodia se numeste Secret Discret. Funda?

9 răspunsuri:
| pisso a răspuns:

Hey^^...cred ca este alex velea-secret discret:]

| interact a răspuns:

Alex Velea - Secret Discret

| bianca154 a răspuns:

Secret, discret,
Ne iubim cum vezi numai in filme,
Si nimeni, nu ne poate judeca.
Secret, discret,
Ne iubim cum vezi numai in filme,
Hai spune cine ai vrea sa fim in seara asta (aa aast asta).

http://www.versuri.ro/versuri/eefhhf_alex+puya+secret+discret.html
sper ca ti-am fost de ajutor

| diana_6879 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xVVcg4qd9tA melodia se numeste Alex Velea Secret Discret FUNDA?

| badgirl6869 a răspuns:

Nu e cumva secret discret cu alex si puya?

| JahBless a răspuns:

Alex feat puya -secret discret

| teutza_2626 a răspuns:

Alex si Puya-Secret discret.