| pinguinuVerde a întrebat:

Hey TPU!batting eyelashes Faptul ca m`am uitat la ceas de la ora 09:00 dimineata pana la ora 04:00 [si poate si in continuare], de cate ori am vrut sa ma uit la ceas m`am uitat mereu la si :00, semnifica ceva? thinking Nu cred in porcariile alea, dar mai stiti? big grin fundita :p

11 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Se spune ca te iubeste cineva. Iar daca te uiti la 00:00(eu m-am uitat in drum spre mare acum cateva luni) se spune ca o sa ai noroc.eu nu prea am avut...deci nu sunt decat superstitii oh go on

| Cricket_3428 a răspuns:

Nimic din acele superstitii nu sunt adevarate. A fost o pura coincidenta. Probabil te mai uitai si cand nu era :00 dar si cand era, si fara sa vrei crezi ca te-ai uitat numai la fix( daca ce am scris e greu de descifrat laughing, riscul meseriei)

| Rj a răspuns:

Nu, sunt doar coincidente.

| Morenastyle a răspuns:

Inseamna ca cineva te iubeste.
asa stiu eu.

| Sinedd a răspuns:

Ai ametit uitandu-te atata la ceas. Ai inceput sa te uiti la ceas de la punctul 0 si ai sa termii tot cu punctul 0.

| Corinaa a răspuns:

Inseamna ca cineva chiar te iubeste

| lays a răspuns:

Vad ca pentru ceilalti nu inseamna nimic.pentru mine insa are o semnificatie.acum cativa ani in decembrie.incepusem sa ma uit la fix de vreo 7-8 ori pe zi cel putin.am tinut-o asa o saptamana.deja mi se parea obsedant.prietenele mele radeau de mine. dupa saptamana aia insa am intalnit un baiat minunat.ma iubeste ca pe ochii lui din cap si urmeaza sa ne casatorim.deci.daca crezi cu adevarat, insemna cevahappy

| Tinna17 a răspuns:

1:00 Doreste sa stie mai multe despre tine.

2:00 Isi va cauta alta prietena

3:00 Te viseaza mereu

4:00 Dragostea lui esti chiar tu

5:00 Ii este dor de tine

6:00 Stie ca ai alt prieten

7:00 Doreste sa-ti declare dragostea

8:00 Esti indragostita de el

9:00 Te iubeste un tip cu ochii negrii

10:00 Vrea sa te ia de nevasta

11:00 Iti pare rau ca nu te iubeste

12:00 Va veti impaca

13:00 Vrea sa fi mereu cu el

14:00 Te iubeste un tip cu ochii verzi

15:00 Adora ochii tai

16:00 Vrea sa te sarute dar nu stie cum

17:00 Te vei culca cu el

18:00 Se gandeste la tine

19:00 Tu esti viata lui

20:00 Prietenul tau te iubeste

21:00 E gelos ca te-a vazut cu altul

22:00 Nu te va uita niciodata

23:00 Se intereseaza de tine

24:00 E indragostit de o prietena de-a ta.

Si multe alte variante. Una din ele ar fi asta. Nu se intampla mereu, depinde cat de mult crezi.De multe ori sunt coincidente daca se intampla. happy Sper ca ti-am fost de folos.

| DraPraaHaarp a răspuns:

Sh eu patesc la felhappyaseara m`am uitat in continuu de la 21:00 pana la 01:00(sh m`am uitat fara sa vreau)asa patesc apr in fiecare zi. odata nu eram la pc sh m`a intrebat un baiat de care imi place ce fac.sh exact atunci m`am uitat la fixlaughingsuperstitiilaughingadiq mna... te iubeste sau nu stiu.laughingmna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e adevarat, is chestii care uneori te fac sa crezi, bine ca unii cred altii nu, uneori chiar si eu cred in asa ceva dar nu-s adevarate, daca crezi in asa ceva te minti singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vad doar 01:01, 02:02, 03:03,..., 16:16, 17:17, 18:18, etc rolling eyes.
Sau 2:00, 3:00 4:00 rolling eyes
M. i se pare foarte ciudat. rolling eyes

Dubiooooos. big grin laughing whistling.