| b342 a întrebat:

Hey, TPU!
Iar am o problema cu messengerul :))!
http://i.imgur.com/6m0Lk.png
Deci, dupa cum vedeti, scrisul. FOARTE FOARTEE mic. cum fac ca sa maresc? ca am instalat messengerul de 1000 de ori. ( aveam alte probleme 8-) ).
Multumesc :3!

2 răspunsuri:
| Andyy005 a răspuns:

Hey! Pei dai la messenger -> preferences -> appearance si jos de tot scrie " font and color for online contacts" si dai acolo si iti alegi marimea literelor :p. Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

| Krystina0xd a răspuns:

Cand deschizi fereastra sa vorbesti cu cineva iti apare deasupra unde scrii o fata zambareata, buze...dar si un T. Apesi pe T si faci marirea scrisului cum doresti. Sper ca ti'am fost de folos. Daca da funda te rog multhappy