| Frunziix3 a întrebat:

Hey TPU!
Imi puteti spune toate actiunile de pe Transformice? (wj, cj si ce inseamna).
Funda primului raspuns corect!

6 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

WJ= Wall Jump si este atunci cand te cateri pe o suprafata (indiferent care)
CJ= Corner Jump si este atunci cand iti iei avant sarind pe extremitatea coltului unei suprafete
SJ= Spirit Jump si este atunci cand te deplasezi sarind pe spirit/propulsie/steluta

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Wj înseamnă wall jump, cj înseamnă corner jump, lj înseamnă long jump, gj înseamnă ground jump, sj înseamnă spirit jump, dj înseamnă drag jump.

| Tis a răspuns (pentru MarinaaLarisaa):

De unde le inventezi?

| MarinaaLarisaa a răspuns (pentru Tis):

Astea le-am găsit, astea le-am spus.

| adriancerbu a răspuns (pentru MarinaaLarisaa):

Nabo

| adriancerbu a răspuns:

Wj înseamnă wall jump, cj înseamnă corner jump, lj înseamnă long jump, gj înseamnă ground jump, sj înseamnă spirit jump, dj înseamnă drag jump.