| Dahliaa a întrebat:

M-am plictisit rau de tot, imi puteti zice ce sa fac ca sa nu ma mai plictisesc? Dau fundita.wave

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna:*
-poti rasfoii niste reviste;
-citeste o carte buna;
-fa niste integrame;
-fa exercitii la o materie la care nu prea te pricepi;
-invita niste prietene la tine si uitati-va la un film frumos,discutati,cautati subiecte pentru articole din revista scolii,discutati despre moda,ce vreti voi;
-fa-ti ordine in garderoba;
-cheama-ti o amica sa doarma la tine, va fi distractiv, gasiti voi ceva de gasit;
-fa-ti manichiura si pedichiura;
-deseneaza;
-fa o conferinta telefonica;
-iesi afara.
Nu mai am idei... sper ca te-am ajutat:*

9 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Buna!
De ce nu te apuci de un joc de socializare ca si IMVU sau OurWorld? In felul acesta iti faci si prieteni noi! Sau incepe sa faci un blog!

| Robert a răspuns:

Pari o fata destul de inteligenta. Poti citi.

| Karinakari99 a răspuns:

Sunt multe lucruri de facut. Poti citi o carte sau te juca pe net jocuri online.

| SMTHING a răspuns:

Joaca un joc distractiv [ourworld] love struck

| Elise_1052 a răspuns:

Pai poti citi, sa vorbesti pe mess cu prietenii, sa asculti muzica.

| LaadyH a răspuns:

Pai poti sa incerci sa joci un joc nouthinking
sa faci poze.
sa asculti muzica
cheama o prietena la tine.
uita.te la un filmthinking
probeaza`ti hainele sa vezi ce iti e bun si ce nuthinkinglaughing
poti sa faci o prajitura ceva laughing
mai trece timputhinking

| Traian a răspuns:

Stai pe mess. tongue

| dumitruanca17 a răspuns:

Am aceeasi problemacrying

| hajimemasho a răspuns:

Prinde-te de fund si sari in sus laughing)
Nu exista cuvantul "plictiseala".