| IrinaIvashkov a întrebat:

sad

Ma plictisesc la maxim! Ce sa mai fac pe PC? M`am plict de facebook ziceti`mi si mie nu prea as vreau jocuri, da`ti`mi un site cu povestii de groaza care s`au intamplat (fara video devildin alea gen cele din clubul fenomenelor paranormale sau nu neaparat, va >rog:

Fundita:*

5 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

9gag.com daca sti engleza

| Natashha a răspuns:

Ca si MaGdYmAgDy iti recomand http://www.spectrulrealitatii.ro/,e interesant,si eu citeam de plictiseala, dar am inceput sa visez tot felul de ciudatenii[nu ma speriam dar ma durea capul]. Intr-o zi, am citit vreo 4 pobesti din alea,de plictiseala, eram singura acasa si totusi auzeam din subconstientul meu tot felul de voci,mi se parea ca ma strica nu stiu cine... Faza cu jocurile,la mine e dusa demult. Am descarcat tot ce eraposibil "la moda" pe vara si am jucat de mi-am stricat ochii si mi-am facut si placa video varza! Am incercat sa ma uit la seriale din astea gen Grey; s anatomy,house md,lost,etc pana m-am plictisit. Facebook-ul deja mi s-a luat de el, eu nu ti-l recomand, iti da si dependenta si nu e informativ.Intr-a 8a m-am apucat de citit de plictiseala, si mi-a placut.Nu citeam carti filosofice,doar interesante care sa ma reprezinte, gen Alchimistul, Matase frantuzeasca sau de ce nu si romane de dragoste.Suna penibil,stiu, cine mai citeste azi carti? Continuam.Ti-as recomanda anti plictiseala desenatul, pe mine ma relaxeaza.Cand sunt plictisita la maxim [ca acum] descarc muzica de pe net si mi-o pun ep telefon.[ca si cocalarii] dat barima am tonuri de apel la moda.Lasa calculatorul,strica ochii si faci bube pe degete de la tastat,foloseste telecomanda de plictiseala,uite-te la iubire interzisa sau cartoon network. p.s. Pe vremea asta,eu n-am iesi in parc cu prietenele doar de dragul plictiselii, stai in casa si croseteaza, imi timiti prin posta sosetute!

| DorothyAnn a răspuns:

Spectrul realitatii.ro
nu garantez ca-ti vor placea toate, caci la fel ca pe TPU, oricine isi poate face cont si posta orice poveste, dar se pot da note!

| blabla5532 a răspuns:

Citeste ****zatoriiwinking

| loredanadevil a răspuns:

Ai incercat fantoma din sala de sport sau fetita aia care isi bantuie parintii si arunk cu oale dupa ei prin casa?