| Oana_1526 a întrebat:

nu stiti cum sa imi instalez webu` de pe internet? multi pupici:*

4 răspunsuri:
| misucatinas a răspuns:

In primul rand, spune-ne noua ce model are happy

| marsat a răspuns:

Pai cand conectezi cablu la mufa usb in mod normal se instaleaza automat daca nu e deja instalat, dar daca nu scrie modelul web-ului si dai search pe google.Succes

| cristipetra a răspuns:

Pai daca nu ai driver de instalare facu asa!

Pe spate la camera apare 1 cod! Copiezi codu pe google si scrii ceva de gen:

Driver de instalare pentru (codu de pe camera) si instalezi driver si gata!

Zi modelul si iti caut driver

| florinell a răspuns:

Buna, daca ai cd-ul cu driver de la camera web bagi cd-ul si instalezi camera, daca insa nu ai cd-ul, cauta pe google driver...numele camerei web, descarci si instalezi! Numai bine!