| valeria4u a întrebat:

:(( Pe linkul acesta :http://www.iluzieoptica.com/k-repaus-si-miscare-1.htm este o imagine cu "iluzie optica". Se numeste "tablou". Toti spun ca este de speriat. si nu am curaj sa dau pe ea. Ce se intampla cu imaginea? :D Funda Fundoi :D

Răspuns Câştigător
| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pai dupa scurt timp apare o fata speriata care urla, nimic prea rau. Hope I helped youwinking

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Te poti uita linistit, sunt mai multe imagini cu iluzii optice.

| Niiiicu a răspuns:

La mine nu s-a intamplat niimic...big grin

| Allexxxxxxxxxx a răspuns:

Daca stai si te uiti atent. apare o faţă care urlă! Eu ma`m uitat si cand a aparut fata aia mam speriatlaughing)

| drinna a răspuns:

Dupa vreo 15-20 de secunde apare o fata pe ecran de care te sperii oh go on nimic interesnat. Nu mori daca te uiti laughing

| Andruska08 a răspuns:

Nu se intampla nimic.E o imagine in care e un dormitor sa spunem asa..si nu inteleg ce ar trebui sa vedem..nu e nimic de speriat.big grin

| Anonimullllll a răspuns:

Nu este ceva urat chiar sunt imagini optice FUNDA! PLZ