| xPuffy a întrebat:

Pe un site am intrebat o prietena ce crede despre mine si ea a zis,, esti virtula,,. Credeti ca m-a jignit?

5 răspunsuri:
| WeRockYaaa a răspuns:

Pai depinde in ce circumstante ti-a spus aceasta afirmatie. Poate ca a vrut sa spuna faptul ca petrece mult timp pe calculator, si poate nu mai stai asa de mult timp cu ea... Funda? :* Sper ca te-am ajutat cumvawinking

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Poate a vrut sa zica virtuala de virtual nu am auzit

| Ebbii a răspuns:

Nu, este pe un site deci si-a dat cu parerea, daca te-ar vedea in real ar zice alteceva. Deci nu te-a jignit, te vede din calculator poate si pe web si de aia. :* Funda?

| mistiquer a răspuns:

Presupun ca, crede ca petreci prea mult timp pe retelele de socealizare sau jocuri creandu-ti o noua "fata" pe care nu o ai si in viata reala. si un comportament diferit big grin.

| XxWonderlandXx a răspuns:

Cred ca te-a jignit.A vrut sa-ti spuna ca esti obsedata de lumea virtuala(adica de internet)sau ca esti incapabila de a discuta cu o porseoana din viata reala.