| Soowhaat01 a întrebat:

Hey TPU!

Peste 3 zile e ziua uneia dintre cele mai bune prietene si m-a rugat sa dorm la ea peste noapte. As vrea sa imi dati idei ceea ce i-as putea confectiona. Vreau sa fie facut de mine nu ceva scump, vreau sa aprecieze efortul

Funda!

Răspuns Câştigător
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Ceva care sa arate prietenia voastra o bratara http://www.youtube.com/watch?v=PLpf-zz-M9s

4 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Intreab-o ce ii place, fa-i o felicitare, cumpara-i niste bibelouri, iesiti prin mall, plimbati-va, ca tot s-a deschis patinoarele in ultima vreme, patinati impreuna, vedeti voi; d

| WhatMeanLove a răspuns:

-un parfum
-o cutie pentru bijuterii
-o bluza
-manusi/fular
-o caciula draguta
-un ruj
-un bibelou
-farduri(fard de pleoape, ruj,.)
-spuma de par/fixativ/vopsea de par
- o oglinda draguta

| LanaDelRayFan a răspuns:

Sorii,pacat ca n`ai mall la Mangalia sad Du`te la Billa si faceti cumparaturi laughing)

Deci fa`i o felicitare, confectioneaza o bratara, o pereche de cercei etc.
Apropo:te duci la ziua Nebunei (Andreea)?

| SteeRYoSs a răspuns:

Depinde ce ii place.Ai putea sa iei doua lanturi cu jumatae de inima.Tu sa porti o jumatate iar ea alta.Prin acest gest poti sa-i arati ca imrepreuna faceti un intreg.