| gabi13579 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti ce as putea sa-i iau mamei de ziua ei? Implineste 42 de ani peste o luna

11 răspunsuri:
| IngerasIngeras2013 a răspuns:

Nu prea conteaza cadoul atata timp cat e de la tine si e dat cu drag, dar ai putea sa-i iei un trandafir cu un biletel legat de el, sau sa inramezi o poza cu voi doi pe spatele careia sa scrii un scurt mesaj cu "Te iubesc" sau o poezie compusa de tine, sau poti sa ii iei (daca vrei ceva mai folositor) un tricou o bluza etc, dar cadourile simbolice (trandafiri, potografi) sunt cele mai apreciate (nu conteaza cat costa), sau poti sa faci rost de un lucru din trecutul ei, sau poti sa faci un album cu poze cu voi doi, sau poti face un filmulet..orice..conteaza doar sa fie din INIMA TA happy

| NeymarJr11 a răspuns:

Flori/Niste perechi de cercei / O bratara / Un lantisor, margele / S-a fi prezenta la ziua ei, asta creca conteaza ce-l mai mult tongue / s-a ai aduci daca se poate rudele, care nu le-a vazut de ceva timp. etk

| MineaIonutDaniel a răspuns:

Fai ceva manual ca un desen

| Aberdeen a răspuns:

Ceva bijuterii, poate.
eu saptamana trecuta i-am luat mamei un set de accesorii pe si-l dorea de mai demult.

nu era nevoie sa specifici aniiwinking

oricum, succes in a face o alegere cat mai buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Multi inainte (mamei tale)!
Idei pentru cadou ar putea fi:
O programare la SPA,o esarfa, un portofel cochet, ori un parfum mai chic.
Un lantisor cu o inimioara, un buchet de flori, un ceas, o felicitare pentru cea mai buna mama, o rama in care poti sa pui o poza cu voi 2, alte cosmetice, poseta frumoasa, obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa) sau in final o caseta pentru bijuterii.
Te pup!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

O poza cu voi pe care sa o pui in rama+felicitare cu ganduri bune,parfum preferat,un buchet mare, mare de flori, daca poarta accesorii ai putea sa ii cumperi un colier, bratara, cercei din argint.

| DexTTeRoNN a răspuns:

Depinde cati bani ai daca ai putini poti sa-i ieu un trandafir cu o cutie de bomboane daca ai mai multi trecem deza la un lantin la o bratara.

| Iulian03 a răspuns:

Pai trebuie sa ii iei flori
Si uite ce mai poti sa ii Iei:
-O poseta
-Un lantisor
-O bluza
-Un parfum
-Un bibelou
-O poseta
-O pereche de ciorapi
-Un ruj
-O oglinda
-Un ceas
-O bratara
-O felicitare in care sa scrii ca o iubeseti

Cam asta poti sa ii iei, tu alegi ce vrei sa ii ieiwinking.

| EddyEnergyStar a răspuns:

-Un tricou sau o cana cu voi doi
-Un buchet de flori
-Un lantisor
-Ceva facut de tine (gestul conteaza, sa stiii)
-Un tablouas
-Un ceas de mana
-Un bibelou
-O felicitare
-O esarfa
-Un parfum
-O trusa de machiaj
-O posetuta mai cocheta
-Ceva ornamental
-Un lucru dragut cu ceva simbolic :te iubesc, pentru cea mai buna mama etc.
ETC.si la multi ani mamei tale!(mai mult gestul conteaza)

| fearlessss a răspuns:

In primul rand sa ii spui un frumos Te iubesc
Poti sa ii faci o felicitarea sau ceva facut xu mana ta in care sa ii spui cat de mult ti l ea si cat de mult o apreciezi

Răspuns utilizator avertizat