| dreamgirlandreea a întrebat:

Stiti cum se fac bratari impletite din fire de plastic? Dau funda +vot!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un site foarte bun www.howtomakescoobies.com Funda?

| AnabelleKr a răspuns:

Vorbesti despre bratarile alea cubice sau cilindrice? Daca da, atunci iti pot face un tutorial special.

| Zizica14 a răspuns:

Uite un site de pe care am invatat sa fac bratari scoobies: www.howtomakescoobies.com

| Mikiiiidutza a răspuns:

Poi se numesc scoobyuri :D si daca vrei un site cu modele uite aici.E genial :
http://www.youtube.com/user/Laneyards

| AlexutzaAlle a răspuns:

Astea nu sunt raspunsuri concrete. Eu vreau sa stiu cum se incepe, nu cum arata la sfarsit.

| daniel_4943 a răspuns:

Da

| Strunfii99 a răspuns:

Http://ilovehandmade.ro/......e-plastic/ Cauta aici... Daca nu iti plac impleteste-le ca pe par o sa iti iasa...:):*