| LordeTil a întrebat:

Stiti in fiecare sambata seara in familia noastra ziua tata-fica si mereu imi surprind tatal cu gustari si filme bune dar motivul pentru care am ointrebare e k nu mai stiu ce filme si gustari sa pregatesc asa ca as vrea sa ma ajutati.Si apropo cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Mara157 a răspuns:

Pai cu siguranta v-ati saturat de ciorba, dar hai sa faci niste gustari de care sa nu se mai sature! Ce ar fi sa ii faci pandispan (felii) acoperit cu frisca sau stii acele pliculete -pudding scrie cum sa o prepari si sa stii ca sunt de efect daca pui si niste bombonele pe deasupra, despre filme cred ca ati putea viziona filme vechi nu neaparat romanesti sau poate filme ceva mai moderne cum ar fi:Laguna albastra, TESS din 1979 (asta e ceva mai vechi dar ti-l recomand) este un film extraordinar altceva...cauta pe internet cate un site de filme si gasesti orice vrei tu acolo! Funda? big grinbig grin

| LordeTil explică (pentru Mara157):

Chiar mi-ai fost de mare ajutor de aceea ai meritat fundita.MULTUMESC.

| Mara157 a răspuns (pentru LordeTil):

Merci! M a bucur ca ti-am dat un raspuns care sa va ajute :*

| LordeTil explică (pentru Mara157):

Npc