| Vladuţ_1894 a întrebat:

Sunt din Galati si ma intrebam daca stie cineva unde m-as putea angaja prin oras ca sa impart pliante pe strada la magazine gen Vodafone, Kaufland etc. Am 16 ani si as dori sa mai fac niste bani pe perioada verii. big grin Dau funda + vot happy

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! iti zic eu unde te poti angaja, NICAIERI, (tot Galati) pentru ca fata mea a terminat liceul, si a in cercat in n locuri sa isi gaseasca un loc de munca, peste tot cere experienta, dar nimeni nu iti da posibilitatea de a te forma si ulterior a capata experienta, asa ca ma indoiesc ca tu la 16 ani sa iti gasesti de munca, mult noroc si sa ne mai auzim, dovedind ca ai gasit de lucru...succes!