| BubblesWorld a întrebat:

Hey TPU.Tocmai mi-am facut o pagina pe fb prin intermediul caruia as vrea sa vand anumite produse Avon.Ce pot sa fac ca sa intre cat mai multa lume si sa am cateva sanse sa vand cateva produse? Ce ar mai trebui sa pun pe pagina? Care ma ajuta cel mai mult primeste fundita :)
https://www.facebook.com/ProduseavonBaiaMare

Răspuns Câştigător
| MiruuuDeea a răspuns:

Buna! Observ ca pagina de FaceBook este noua, Usor, usor se va dezvolta! Ei bine pentru asta, Iti sugerez sa faci ''Reclama''Prin asta vreau sa spun: Poti ruga prietenii tai sa le dea stire altora prietenii, Poti face reclama pe metodele de comunicatie [Mess, Twiter, Skype etc.] Usor usor se va dezvolta si poate vei vinde ceva! SUCCES!

| BubblesWorld explică (pentru MiruuuDeea):

Multumesc pentru raspuns si like happy

| MiruuuDeea a răspuns (pentru BubblesWorld):

Cu placere draga mea, iti voi face si eu reclama happy Promit! Nu trebuie sa imi dai Fundita neaparat, cum doresti tu!:*

| BubblesWorld explică (pentru MiruuuDeea):

As vrea sa iti dau fundita dar nu stiu dc nu pot.o sa incerc mai tarziu.Nu imi apare in dreptul raspunsului tau fundita sad

4 răspunsuri:
| aNdRaSkUmPy a răspuns:

Dupa parerea mea:
-cauta o alta pagina
-roaga sa-ti faca publicitate( va fi reciproca)
-aşa vei aduna multe likeuri şi vei pune reclame cu produsele respective
Sper ca te-am ajutat! happy