| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

voua v-a placut aseara emisiunea Magic Show mi-e nu. Pentru ca magia nu are nicio legatura cu Revelionul asa cred eu si nici macar nu era LIVE. cum vi s-a parut voua.

Răspuns Câştigător
| primejdia a răspuns:

Nu ai sa vezi niciodata o emisiune in noaptea de revelion live, toate sunt inregistrate. de placut nu a avut ce sa-mi placa si ca de obicei au dat-o rau in penibil, dar na...asta inseamna televiziune in Romania

2 răspunsuri:
| 1stResponder a răspuns:

Ideea cu magia era pentru divertisment... Nu sunt asa multe traditii pentru revelion.
Si nu o sa vezi niciun program LIVE de revelion... pentru ca e zi libera si pentru ei laughing

| lara342556 a răspuns:

Nici mie nu mi-a placut ca am vazut toate trucurile acelea pe tot parcusul anului 2013