| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

voua va place emisiunea Vocea Romaniei sau nu, lumea voteaza si cand se termina emisiunea concurenti nu dau un "multumesc" zic numai despre ei, eu nici macar nu ma mai uit la ei cere prea mult credit 1.24 Euro+Tva mi-e mi se pare o prostie nu-i multumeste pe cei care i-au votat, cred ca lumea ar trebui sa se trezeasca la realitate si inca ceva in a 2 zi de raciun mai si incepe finala e de-a dreptul patetic. Voi ce parere aveti.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Eu de obicei nu ma uit la TV si mai ales la o emisiune ca Vocea Romaniei...pur si simplu nu imi place.

O zi buna!

| Chamberlin a răspuns:

Unii voteaza doar pentru a castiga unele pariuri, dar tu poti sa te uiti in continuare la Vocea Romaniei, ca nu costa sa te uiti lasa-i pe cei care voteaza sa-si epuizeze minutele, tu pastreazale pe ale tale.

| IoanaSorina a răspuns:

Eu ma uit, dar nu votez. Si da, e cam mult, dar doar cei care v-or voteaza :*

| Loriiiiix3 a răspuns:

Pai ai dreptate