| voicuadelina a întrebat:

vreau ca maine la scoala sa-mi fac parul altfel. De esemplu: asi vrae sa-mi fac parul cret sau ondulat, dar fara placa pentru ca nu am.
Sau daca aveto cateva coafiurii foarte usor de facut. happy
Multumesc!

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Bigudiuri big grin
Eu am gasit niste bigudiuri mari, 6 bigudriuri la 8 lei parca, le ti cateva ore si iti iese parul ondulat foarte frumos, cu fixativ tine toata ziua.

Daca ai parul mai lung ti-l poti impleti in coada de peste intr-o parte, arata dragut, sau ti-l poti impleti pe tot si il tii toata noaptea si iti iese mai cret, cu cat ai mai multe codite cu atat iese mai cret big grin.

bafta happy

| Seren1Ty a răspuns:

Mie imi plac fetele cu parul prins big grin
cu mai multe noduri la spate. adica prins in 3 fire.
S-au uitate si tu la cuafuri pe net.

| faramatania a răspuns:

Pentru școală mi se par foarte potrivite și acestea:
http://www.youtube.com/watch?v=dNGyZES8JRc
http://www.youtube.com/watch?v=zQpq3WMq2nI