| DeeaOana2000 a întrebat:

Vreau niste jocuri de carti usoare in afara de razboi explicate. Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| vLaDiCuTzU a răspuns:

Trombon:imparti toate cartile la toti jucatorii pe rand si pui jos. ex: 2 de 3 cineva la randul lui poate sa puna carte jos sau sa spuna trombon. daca nu sunt 2 de 3 jucatorul care a pus cartile le ia inapoi, daca sunt 2 de 3 le ia cel care a spus trombon>Succes

4 răspunsuri:
| DeeaOana2000 explică:

Explicatiile!

| teddybear14 a răspuns:

Macao,septica,toci,minciunici,tabinet,101,popa prostu'ai aici detalii-http://www.iluzieoptica.com/......te-366.htm

| Alex_Aly_1973 a răspuns:

Jocuri usore soliter, macao, tabinet.

| krystyana99 a răspuns:

Uite aici jocuri: macao, toci, septica, tabinet.