| AndreutsaaaXD a întrebat:

>:

Vreau niste statusuri pentru prieteni falsi
Pot fi si cu injuraturi...Nu ma supar! >:

6 răspunsuri:
| Kristinikaaa a răspuns:

"Decat sa am prieteni falsi, mai bine mi-as da foc la par si l-as stinge cu un ciocan"

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna!
Uite aici câteva :
1.Un prieten adevarat e o persoana care e alaturi de tine cand si-ar dori sa fi fost in alta parte.
2.Crezi că toţi îţi sunt prieteni, dar trăieşti printre falşi, când toţi vor să te întoarcă dacă ai făcut 2 pași.
3.Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
4.Prietenul este cel care rămâne... dacă nu a rămas inseamnă că nu a fost niciodată!
5.Prietenii adevarati nu te alinta mereu. Te mai fac si "prost" ca sa vezi unde greșești.
6.Îmi plac chiar şi persoanele false. Ele mă ajută să-mi dau seama cine îmi sunt adevăraţii prieteni!
7.Am invatat ca si cel mai bun prieten poate sa fi "actor"… deci orice ai face, e mai bine sa nu spui tuturor!
8.L-am rugat pe Dumnezeu sa ma fereasca de dusmani si brusc..au disparut cativa prieteni...
9.Să găseşti un prieten care râde atunci când râzi, e uşor. E greu să găseşti unul care să plângă atunci când tu plângi.
10.- Ce e un prieten? - Un prieten e un duşman care nu te-a atacat încă!
11.Nu exista prieteni adevarati, doar prosti in care ai incredere si pana la urma te trădează!
Sper ca ți-am fost de ajutor!
Pa, pa.

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| JosePpPp a răspuns:

"Sugi **** si mori de hanjdilibilipitoare sugativala controversata cu arici pe cur ce esti " sau pe scurd "duva-n p*ula de nenorociti " Acu depinde ce varianta vrei tu :*:*:*

| Eugeniusu a răspuns:

Sincer. un status trebuie făcut de tine, adică imaginează-ţi tu unul. Este uşor, pur şi simplu spune ce-ţi doreşti, ce simţi. N-ai nevoie de inspiraţie ci de imaginaţie! Sper că te-am ajutat, dacă am fost înţeles. : )

| problemelamate a răspuns:

Foaie verde zolzi de peste uite prostu cum citeste