| gabi13579 a întrebat:

vreau sa fac un spectacol de,, magie" pentru copiii mai mici din fata blocului meu. ce idei de trucuri imi puteti da? fundoi

2 răspunsuri:
| Mine_MineWorker_1993 a răspuns:

Ceva trucuri cu carti cu monede uite iti dau un site sper ca te ajuta o sa inveti niste trucuri grozave. Da nu ii chelii de bani pe pietii copii.
http://dli.ro/trucuri-magice

| emma8931 a răspuns:

Fa 2 bilute din hartie si bagati una in nas si una o tii in mana si atunci cand copii nu se uita arunca bila din mana si prefate ca stranuti si scoate bila din nas si gata magia
Ps:ai grija sa nu blochezi biluta sau sa o inspiri