| MoMoScumpik a întrebat:

vreau sa ies cu o prietena in parc(care este ldestul de aproape de blocul unde stau, dar din pacate nu are o reputatie prea buna, deoarece aproape de parc este un bar cu jocuri de noroc, deci este putin periculos, si de aceea maicamea nu ma lasa. Ce ii pot zice sa o conving sa ma lase?

3 răspunsuri:
| Annnes a răspuns:

Deci,in primul rand ii poti spune mamei tale k nu are dce sa se ingrijoreze, si sa aiba incredere in tine.fa.o sa inteleaga k esti destul de mare ca sa iti dai seama de anumite lucruri, si poti sa.ti porti singura de grija.

batting eyelashes

| wintermee11 a răspuns:

Cere.i parerea mamei tale. spune.i ca vrei sa iesi cu o prietena la plimbare si intreab.o unde ar fi pentru ea locul cel mai sigur in care tu si prietena ta sa fiti in siguranta? Nu trebuie neaparat sa va plimbati in acel parc. poate o aduci acasa.Multa bafta!

| Hardy13 a răspuns:

Cati ani ai ?