| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... Vreau sa ma ajutati cu ceva.Nu vreau sa vi se para banala intrebarea dar cum pot deveni si eu mai populara?
Doresc raspunsuri serioase... fundaa

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede-mă, și eu îmi pun această întrebare de vreo 3 ani. Probabil că dezvoltarea personală prin seducție ar putea ajuta. Încă nu am încercat.

| j1NNNx a răspuns:

Poti face gesturi nobile si o sa devi populara tongue

| uninvited66 a răspuns:

Get a life. La 30 de ani esti populara si mananci frimituri de paine cu miros de salam! Pune dracu mana si invata laughing) Si mai lasa popularitatea si P! Nu va mai saturati!

| Valentyna290497 a răspuns:

Fii tu insuti!
Popular devii doar daca faci ceva senzational sau daca faci ceva de toata rusinea!
Sau incearca sa iti descoperi talentul ascuns, sau stai cu cel mai popular baiat din scoala sau de pe Facebook sau din cartier!
Sau poti face voluntariat!
Canta, chiar daca ai o voce superba chiar daca e ok, chiar daca zgarie peretii, apoi pune un clip pe Facebook! Te vor sti toti de tipa care canta dumnezeiesc sau tipa care farama becuri!
Serios, nu fac misto

| RamonaG12 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie? Ma rog
Te imprietenesti cu persoanele care sunt populare. Prin prieteni comuni. De exemplu amica da e prietena cu nu stiu cine, te imprietenesti si tu cu acea persoana si tot asa...

No, sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

| gabby77 a răspuns:

Poarta fuste scurte, comportate ca o curva si sa vezi ce populara o sa fi...

| Chriss_Christine_1988 a răspuns:

Buna.sper ca ai facebook, fa-ti si ask, la scoala nu mai sta chiar asa in clasa, vorbeste cu oamenii, fa-ti prieteni Noi :p fi activa mereu...si cine stie, poate vine si minunata dragoste. :p by