| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi despre cum as putea sa fiu indiferenta ca sa il fac pe fostul meu prieten sa se intoarca la mine si sa regrete decizia pe care a facuto..mega fundita pentru cele mai bune sfaturihappy

2 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Hey! sincer e greu sa accepti realitatea dar asta e... am trecut si eu recent prin asa ceva si te inteleg perfect, nu are rost te-a lasat nu ingenuchia in fata lui si lasa-l sa regrete singur chestia asta. poate ca va fi prea tarziu dar nu are importanta, capul sus si nu uita viata merge inainte orice ar fi, nu se tremina lumea la elwinking baieti sunt indeajuns de multi. incearca sa treci peste, gandeste-te ca uza care a hotarat despartirea voastra va putea reaparea, ai de gand sa mai suferi o data si sa t-i se intample la nesfarsit? Nu cred ca merita! succes

| DVBtz a răspuns:

1.Nu trebuie sa arati disperata, sa nu isi dea seama ca vrei sa se intoarca la tine. Daca te iubeste o sa se intoarca.
2.Incearca sa-l faci gelos.Aici cred ca te descurci cumva.
3. Daca te baga in seama, ignora-l si o sa vrea din ce in ce mai mult sa se intoarca la tine.(asta merge si la mine)
Sunt baiat si asa as face si eu.
Mult succes!