| 9Happycitha9 a întrebat:

Vreau si eu sa scriu la interese de la hi5, ceva mai special, mai interesant, mai expresiv, mai poetic.stiti ce vreau sa spun!

Dau fundăă +voturi!

kiss

Răspuns Câştigător
| IrinaIvashkov a răspuns:

Bwna

Iti pot da eu niste versuri mai poetice:
Nu te uita inapoi. nu te mai pierde printre vise, priveste inainte. sunt cu bratzele deschise si cu ploapele inchise, din nou simt ca mi`e dor. imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

Prietenul adevărat, este acela ce-ți întinde mina, nu pentru o zi ci pentru totdeauna, cu prietenie...

Vrei sa ma schimbi x_X? Schimba-te tu primul tu esti personaju` eu fac filmu tongue

Zambetul dureaza doar o clipa amintirile lui dureaz o viata

Chiar daca traim intr-o lume cu alb si negru nu inseamna ca nu putem visa coloratwinking

Cu nimic mai speciala, cu nimic mai deosebita.Doar diferita
Are putini ani si nu stie ce simte,azi te iubeste,maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea,daca e a lui, nu poate fi si a ta!

→Uita-te atent, nu insistent…priveste dar nu atinge…te pot respinge…viseaza…doreste…oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→