| Mirkutza99 a întrebat:

week-endul asta imi fac ziua. O invitata a spus ca imi va aduce un caine, dar a spus-o in gluma.Cum s-o conving sa mi-l aduca, dar fara sa par egoista?

Răspuns Câştigător
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Ii dai de inteles intr-un mod subtil ca de fapt tu n-ai inteles-o ca pe o gluma si ca de fapt te incanta foarte mult aceasta idee (de a-ti lua un catel).
-Numai bine.

3 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

"In legatura cu catelu'... Abia acum am realizat c-ai fost sarcastica si sa stii ca n-am fost prea fericita. M-ar bucura tare mult un catelus. Multumesc!"

Nu-i spune "face 2 face", lasa-i mesajul acesta via SMS, Facebook, messenger etc.
Va functiona 100%! Am patit si eu o chestie asemanatoare.

| suffarstar a răspuns:

O sa o faci sa se simta ca naiba.Si eu imi doresc multe dar ma abtin.Iti sugerez sa-ti cauti singura un caine, e plina strada de ei.

| m2704 a răspuns:

Inceaca sa pari cat se poate de incantat de ideea de a avea cainele.