| CataNuStieCeNumeSaPuna a întrebat:

:X Dati-mi si mie niste statusuri de vara, distractie, PARTY!:X. Cele mai bune primesc fundoi! XoXo!

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*

● O fata buna poate sa devina repede rea.Asa ca da`te`n sange si nu te mai baga atat in viata mea!winking

● Manutele sus, gurita mareeeee! MA PIS pe voi doamnelor zdrente Barfitoare!winking _||_

●Farduri si tocuri, alcool si droguri, depresii la ordinea zilei, nu sunt jocuri. e realitatea, ma doare la pl de toate!

Heyy! Bayetiiiiiiii :X se`nvarte pamantuuuu` smug Ne`ntoarcem la vOiii` Numai cuu` Gandu` :Xwinkingsmug

•Dupa primul` Fum viata Nu mai pare Dura.E doar o Parere Deci mai Trag o tuRa.Cei de langa mine incep sa viseze day dreaming smug:X •

• Iar ma dau de gol Ochii mei si zbor Catre alt decor M-ascund dupa nor, N-am cum sa cobor.Sunt mult prea usor Si plutesc din nou In lumea Viselorr :X:X •

•Si uite asa trec zilele si noptile Cu verdele asta in plamani ce ne deschide portile•

Distrativa pentru prima oara,
Pentru ca e o zi de vara,

2 răspunsuri:
| JoinTu a răspuns:

Poi luati si voi testele de la reviste.
Jucati adevar, provocare, caz sau procent.
Uitati'va la niste filme.
Carti...
Incercati sa faceti un tort sau mai simplu salata cu fructe... unde e frisca e si distractie laughing.
Cantati, ascultati muzicaa ...hai ca si ceilalti prieteni ai tai vor avea idei (sfat pentru party).

| Denisssse a răspuns:

"Oricand vei avea nevoie de mine voi fi aici pentru tinewinking"