| CookieDiamond a întrebat:

Hey. happy vreau si eu nume nemtesti/germane de fete puppy dog eyes! Fundaa

Răspuns Câştigător
| Roxytza a răspuns:

Funda :*:* Ada Adele Adelheid Adriana Adriane Afra Agata Agate Agathe Aggy Agnes Agneta Agnisa Aischa Aleksandra Aletta Alex Alexa Alexandra Alice Alida Alina Allegra Amalia Amalie Amanda Amelie Amelly Anabel Anastacia Anastasia Andrea Andy Angela Angelic Angelik Angelika Angelina Angelique Anita Anja Anka Anke Anna Annabel Annabelle Anne Änne Anni Annie Antje Aphra Ariana Ariane Astrid Augusta Auguste Aura Aurelia Aurora Aysche AyseBabette Babsi Barbara Bärbel Bea Beate Beatea Beatrice Beatrix Becky Belina Belinda Bella Benedikta Benediktina Benediktine Benita Bernadette Bernadine Bernise Berta Betsy Betti Bettina Betty Biana Bianca Bianka Bina Bine Birgit Birgitt Birgitta Birgitte Birte Birthe Blanca Brenda Brendy Bridget Brie Brigitta Brigitte Brina Britt Britta Bunny Burda, Cäcilia Camelia Camilla Camille Candy Carina Carmen Carol Carola Carolin Carolina Caroline Carry Cassandra Cassy Catrin Celest Celina Celine Cerstin Chantal Charlotta Charlotte Chloe Chrissi Chrissy Christiane Christin Christina Cinderella Cindy Cirsten Clara Clarissa Claudia Claudine Clementia Clementina Clementine Clodine Cloe Connie Conny Cora Cordula Corinna Cornelia Crista Cristine Cybill Cynthia, Daggie Daggy Dagmar Dana Daniela Daniele Danielle Danny Daphne Daria Dea Debby Debora Deborah Debra Deerdra Denise Desiree Diana Diane Dina Dolli Dolores Domenica Domenika Dominique Dora Dora Doreen Doris Doro Dorote Dorothea Dorothee Dorothy Dörte Dörthe Dunja Edelgard Edelgart Edita Edith Effi Ela Elektra Elena Eleni Eleonora Elfi Elfie Elfriede Elin Elisa Elisabet Elisabeth Elke Ella Ellen Elsbeth Elvira Emanuela Emily Emma Emmi Emmy Enrica Erica Erika Erin Erna Ernestina Ernestine Esmeralda Esra Estella Estelle Ester Esther Eva Evelyn Evi Evita Fabia Fabiana Fabiola Fara Farah Fatima Fatime Fatma Faustina Faustine Felicitas Felizitas Femke Fibiola Fidelia Finja Fiona Flora Florentina Florina Fortuna Fran Franca Francesca Franja Franka Franzi Franziska Frauke Frederica Frederika Frederike Frieda Friederika Friederike Gabi Gabriele Gabrielle Gaby Ganja Genoveva Gerda Gerdie Gerlind Gerlinda Gerlinde Gerti Gertraude Gertrud Gertrude Gertrudis Gertrut Gescha Gianna Gilla Gina Ginger Gini Giovanna Gisela Gisella Gitta Gitte Gitti Gloria Goergina Gregoria Grit Guilia Hanna Hannah Hanne Hanni Hedda Hedwig Heide Heidrun Heike Helen Helena Helene Helga Hella Henni Henrietta Henriette Henrike Hera Hermine Herta Hilda Hilde Hildegard Hildegart Hilke Huberta Hubertina Hubertine Hulda Ida Idda Ikken Iljana Ilona Ilonka Ilse Immi Ina Indira Indra Ine Ines Inga Inge Ingrid Inka Irena Irene Irina Irma Irmgard Isa Isabel Isabelle Isi Isolde Iutta Iwana Jacky Jade Jalenka Jana Jane Janet Janette Janika Janin Janina Janine Janna Jaqueline Jasmin Jasmina Jasmine Jeanne Jeannette Jeannine Jenna Jenni Jennifer Jenny Jessica Jessika Joan Johanna Jolanda Jonna Josefa Josefina Josefine Josepha Josephina Josephine Joseppa Juana Juanita Judith Judy Jule Julia Juliane Julie Juliet Juni Justina Jutta Kaja Karin Karla Karlotta Karol Karoline Kassandra Katarina Katarine Kate Katharina Katharine Kathi Kathrin Katie Katinka Katja Katrin Kerstin Kiki Kim Kimberly Kirsten Kirstin Kitty Kitty Klara Klarissa Klementine Kleopatra Klothilde Konny Konstanze Kora Kordelia Kordula Korinna Kornelia Kristin Kristy Kunigunde Laila Lara Larissa Laura Lauretta Lea Leandra Leila Lena Lene Leona Leonora Lia Liane Liesel Lila Lilliane Lilly Lina Linda Lindsay Lisa Lise Liselotte Lissy Liz Lizzy Lola Lore Lorelei Lorenza Lotta Lotte Lucca Lucia Lucy Ludmilla Ludovica Luisa Luise Luna Luzia Luzie Lydia Macella Maddy Madlen Madonna Magda Magdalena Maika Maike Maja Malenka Malina Manja Manuela Mara Mareen Mareike Maren Marga Margareta Margarete Margit Margitta Margot Margret Maria Mariam Marianne Marie Mariele Mariella Marilyn Marina Marinka Marion Marlena Marlene Marta Martha Martina Martine Mary Mathilda Mathilde Maude Maura Maureen May Mechthild Mechthilde Meike Mela Melina Melissa Melitta Melody Merenda Merve Michaela Michi Mietzi Milena Milva Mimi Mimmi Mindy Minerva Minna Minnie Minou Mireille Mirenda Miriam Miryam Molly Momo Mona Monana Mone Moni Monica Monika Monique Morgana Muriel Muschi Nada Nadia Nadina Nadine Nadja Nana Nanna Naomi Natascha Nathali Nathalia Nathalie Nena Nicky Nicola Nicole Nicoletta Nicolette Nicolle Nikki Nikol Nila Nina Ninny Nora Norma Nuria Odra Olga Olina Oliv Oliva Olive Olivia Ophelia Oranja Ornella Ottilie Paloma Pamela Pandora Paola Patricia Patrizia Paula Pauletta Paulina Pauline Peggy Penelope Petra Phelina Pheline Philipa Philipina Phillipine Phillippa Phoebe Pia Pina Pippi Prisca Priscilla Priszilla Prue Queen Queenie Quella Quina Rabea Rabia Rachel Rafaela Rahel Ramona Raphaela Rebecca Rebecka Rebekka Regina Regine Renata Renate Resi Ricarda Riga Rina Risa Roberta Robine Romana Ronja Rosa Rosali Rosalie Rosalinde Rosanne Rose Rosi Rosita Roswitha Rowina Roxana Roxanna Roxanne Ruth Sabina Sabine Sabrina Sally Salome Sam Samanta Samira Sandra Sandrina Sanne Saphira Sara Sarah Sascha Saskia Scarlet Scarlett Serafine Serena Serrina Shanti Shirley Sibilla Sibille Siglinde Sigrid Silka Silke Silvana Silvia Simona Simone Simonetta Sina Sindra Sindy Sirena Sirene Sofia Sofie Sonia Sonja Sophia Sophie Stefania Stefanie Steff Steffi Stella Stephania Stephanie Sule Susa Susan Susanne Suse Susen Susi Sybill Sybille Sylke Sylvia Tabea Tabeta Tabetha Tabotha Tamara Tania Tanja Tati Tatiana Tatjana Teresa Terese Terrie Tess Tessie Tessy Thais Thea Theodora Theresa Therese Theresia Tina Tine Tinka Tiziana Tosca Toska Traude Traudl Trine Trude Trudi Tusnelda Tyra Udine Ulita Uljana Ulla Ulma Ulrika Ulrike Undine Unka Ursel Ursella Ursula Uschi Ute Valentina Valentine Valeria Valerie Valeska Vanessa Vania Vanja Veneria Vanni Vanny Vera Verena Verona Veronika Veronina Veronique Vic Vicky Vikky Viktoria Viola Violet Violett Violetta Violina Volkina Volkine Vreni Vroni Walburga Walentina Walli Walli Wally Walpurga Waltraut Wanda Werena Wibeke Wibke Wiebke Wilfriede Wilhelma Wilhelmina Wilma Xandra Xanthippe Xaverine Xena Xenia Yamin Yamina Yara Yasemin Yasmin Yelina Yessica Yette Yildiz Ynes Yulia Yvette Yvonne Zahira Zandra Zaneta Zara Zarah Zarife Zelda Zena Zeynep Zilly Zoe Zohra Zoi Zora Zusanna Zuzan Zuzanne

3 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Nu stiu decat Lenabig grin dar ca o parere da'i funda lui Roxytza...moama cat a scris:O

| eu09eu09 a răspuns:

Marie, Sophie, Anna, Anne, Leonie, Lena, Johanna, Charlott, Hannah, Sophia. Funda pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxytza' sigur o dat copy paste, laughing