| Muzika a întrebat:

Hey:X Va rog din suflet sa imi ziceti ce sa fac.deci ma plictisesc, in afara de hi5, facebook, muzica si mess nu am ce sa facstraight face voi ce faceti cand va plictisiti puppy dog eyes? Funda la un lucru distractiv

5 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Dansez pe [rock] love struck \m/

| IoanaTempah a răspuns:

Mai joc conquiztador, joc de cultura generala:d www.conquiztador.ro :d Bye bye:*

| Al3xandru_9065 a răspuns:

Depinde si de gusturile pe care le ai dar eu caut jocuri pe
www.y8.ro dar daca chiar teplicti dupa aceste jocuri funny dp. y8 nu-s dar o sa distrezi

| LoveTVD a răspuns:

Pai ai putea sa joci un joc ...de ex pe facebook sunt o groaza de jocuri burn buddy farm ville city ville sau poti sa joci metin daca iti place sau alte jocuri de pe google. Sau fa-ti un cont pe twitter unde sunt toate vedetelewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de obicei cand ma plictisesc joc un joc amuzant de genul http://en.transformice.com/. stiu ca o sa ti se para de copii mici la inceput dar e extrem de funnny :)