| Crasivaea a întrebat:

Heyy.
Cine imi poate spune niste carti care sunt pentru formarea caracterului, care te invata cum sa te descurci in viață.
Etc
Funda

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice carte citita, orice parere ascultata isi aduce aportul la formarea caracterului tau.

| ALGator a răspuns:

Poate și asta ar fi ceva. Important este după părerea mea să nu fi tentat să te fixezi prea devreme în gîndirea dogmatică a cuiva. Trebuie citit cu simț critic dar și cu bunăvoința de a îmbrățișa idei.
http://www.elefant.ro/......60125.html

| NicaMihnea a răspuns:

Incepe cu ce nu iti place– Brian Tracy. Poate te ajuta. big grin

| magazinsergiu7 a răspuns:

50 de umbre