| Girll12 a întrebat:

Heyy:d cuM pot sa fac la facebook sa imi deie toata lumea like la poze`.
Adica gen un concurs de miss :d pe fbbatting eyelashes si toata lumea sa dea like chiar daca nu ma are la prietenii!
Dau funda tongue

8 răspunsuri:
| Girll12 explică:

Doamne rolling eyes am dat doar un exemplu imi trebuie la ceva:p

| BadBoyCristy a răspuns:

Un like pe poza poti sa dai si tu...

| Irene_5674 a răspuns:

straight face.

Tu nu poţi face nimic. Poate doar să rogi frumos persoanele să-ţi dea like. De ele depinde, nu de tine.

| Irene_5674 a răspuns:

Văd că ai modificat laughing.
Şi nu poţi da like, dacă nu sunteţi prieteni.
Concurs de miss pe facebook?! Genial.

| Irene_5674 a răspuns:

Ok. Atunci, să-ncerc să te ajut, oarecum.
Poţi posta pe wall, un titlu de genul, cum ai dat tu exemplu ^^. "Concurs de miss" laughing. Cum doreşti. Şi alături, pui facebook-ul celei cu care concurezi, sau celor. Şi ceri like pe pozele cele mai plăcute. Dar cum am zis, like poţi da, doar daca sunteţi prieteni. Altfel nu big grin.

| lampard64 a răspuns:

Apesi Alt+F4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara, dar nu iti da nimeni like la poza doar daca vrea si dacai place poze.
BYe

| Nasu a răspuns:

Dezbracata baga 10 poze si o sa ai si comm si like cu miiileeeeeee