| Girll12 a întrebat:

Heyyhappy imi puteti spune niste progrm de modf poze?love struck [dau fundalove struck]

Răspuns Câştigător
| Lokii a răspuns:

Photoscape :*
Photoshop :*
Photomania:*
Picasa:*
Pizap:*

Pe astea le folosesc eu! :):D!

http://www.pizap.com/pizap.php?width=1920 - Pizap.
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php -Photoscape

Si restul le poti gasi scriind pe google " [nume]+ download!

Sper ca ti-am fost de ajutor!:* Funda? :X
Bafta:x

12 răspunsuri:
| OSCARtoons a răspuns:

Photoshop

| xLikeTpu a răspuns:

Bună!

Photoshop, www.taaz.com, pizap, photoscape!

| justme_6565 a răspuns:

Nu e asa de usor cum crezi tu.Photoshop e f bun, dar dureaza ceva pana invetiwinking(In rest mai e si Painthee hee )

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Photoscape; photoshop; photoinstrumental.happy. Pa-pa:*.

| dutzy_2100 a răspuns:

Photoshopul mi se pare cea mai buna alegere! Doar ca iti trebuie timp sa descoperi tot ce poti facehappy. Sunt mai multe versiuni, eu de exemplu am CS2.

Funda? :*

| TheLegion a răspuns:

Fotomix

| Girll12 explică:

Imi apare 5 intrebare da nu pot sa le vad:yawn

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Photoscape, photoshop, virtual plastic surgery... oferi fundita?

| wywy a răspuns:

Photoscape

| GaBBiii a răspuns:

1.Photofunia

2.Funphotobox

3.Photo505

4.Loonapix

5.Pizap

6.Imagechef

7.Funny.pho.to

8.Faceinhole

9.Dumpr

10.Writeonit

11.pixenate.com

12.blibs.com

Funda?:*

| Girll12 explică:

Dar de unde pot sa iau photoshopu?
cine imi da site dau funda!

| EuAli a răspuns:

Photoshop e o solutie, dar iti ia ceva pana inveti. E greoi Photoshop-ul.Stiu si o alternativa gratuita pentru Photoshop, GIMP.Nu am folosit GIMP, asa ca nu stiu cum e.Am folosit doar Photoshop. Daca vrei sa inveti Photoshop si GIMP, am vazut niste tutoriale pe un site numit www.videotutorial.ro si cauta la search-ul de pe site "Photoshop". Tutorialele de pe GIMP le gasesti in josul paginii principale.