| Flori28 a întrebat:

Heyy TPU! Am o intrebare cine stie cupoane de gems sau flow la ourworld sa imi spuna cele mai multe dau funda dar sa fie bune sa fie de pe luna asta plizzz fundita

4 răspunsuri:
| Unicucebeea a răspuns:

Http://www.ourgemcodes.com/ In fiecare luna apar coduri noi :) Sau iti instalezi toolbar si la fiecare 4 searchuri primesti un gem :)

| marytare62 a răspuns:

Test-mode 42, cryptobiologist - iti vor da flow; pot fi folosite o data pe zi; http://www.ourgemcodes.com/ -aici gasesti toate noutatile despre joc

| Flori28 explică (pentru marytare62):

Dar da-mi codurile ca sa le bag noi te rog ca nu inteleg nimic pentru gems vreau coduri

| marytare62 a răspuns:

F40B-0821-7F61-7E7B-codul pentru facebook 3CD2-C0EB-9965-F511- codul pentru toolbar