| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPU! Care jucati Barn Buddy? In fine... daca jucati imi ziceti si mie cum se schimba textul ala cand uzi plantele, sau iei buruienile, sau gandacii(de ex.: "Thanks for that" sau "Thanks for wedding"...etc)REPEDE!

2 răspunsuri:
| Fiuryan a răspuns:

Daca joci pe hi5 nu se MAI poate. In schimb daca joci pe facebook, ai o optiune sus "Settings", de acolo te descurci happy

| Mem0ries_5576 a răspuns:

Din pacate nu mai ai posibilitatea sa schimbi textul de pe hi5, dar pe facebook dai sus pe chenarul portocaliu "Preferences" la sectiunea "General" happy si daca vrei sa vezi cine ti-a udat, furat, s.a.m.d, dai la "Notifications"