| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPU! Care jucati Barn Buddy? In fine... daca jucati imi ziceti si mie cum se schimba textul ala cand uzi plantele, sau iei buruienile, sau gandacii(de ex.: "Thanks for that" sau "Thanks for wedding"...etc)REPEDE! Dau FUNDA! Si vreau sa va zic ca SE POATE SI PE HI5 CA AM VAZUT LA NISTE PRIETENI!

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Da, asa este.Eu joc Barn Buddybig grin Si eu mi-am schimbat textul, dar acum nu se mai poate. Eu mi l-am schimbat cu mult timp in urma, cand era v1, acum fiind v2 nu mai este aceea optiune settings in care poti schimba mesajul. Intr-adevar s-a putut, dar acum nu se mai poatesad Imi pare rau!

Sper ca te'am ajutatkiss

3 răspunsuri:
| M a răspuns:

Intri in burn budy si intri la preference
si acolo scrii ce vrei sa iti spuna

| prajithurel a răspuns:

Cu ceva timp in urma existau niste setari pentru asta, acum nu se mai poate modifica sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc oricum pentru raspunsuricryingcryingsadsad