| CHUpopCHU a întrebat:

Heyy TpU...CE faceti? Sambata este ziua unei verisoare si ea locueste la Iasi.Mama mea nu vrea sa mearga (nici eu) dar as vrea sa merg la Palas... dar nici aici nu vrea sa mearga.Cum sa o conving sa mearga?

P.S: Vreau raspuns urgent, FundaVOT!

Răspuns Câştigător
| EllyThau a răspuns:

Hey happy roag'o frumos big grin bate'o la cap smug sau ai zici : haiii mai mami daca ma iubesti. mergem asa ai fac mereu lu' mama si zice: bineeee haide smug deci incearca roaga'te de ea smug sau ai zici...inseamna ca nu ma iubesti laughing Funda? big grin Bafta la petrecere tongue

1 răspuns:
| ema_2625 a răspuns:

Spune-i ca in felul asta va relaxati