| aleechic a întrebat:

Heyy TPU... Dati-mi idei ce as putea face cu prietena mea cea mai bunaa.pentru ca ne plictisim grav! dau funa si vot!

6 răspunsuri:
| AleAnyo a răspuns:

Pai ganditi-va la ce va place voua cel mai mult si faceti un concurs.(ex: daca va place sa cantati, faceti un concurs de cantat)

| DعeutZa a răspuns:

Iesiti la o plimbare.vizionati un film.sau faceti ceva bunbig grin love struck

| aleechic explică:

@schobmaN : bucuresti happy

| Sorana88 a răspuns:

E super acum sa mergeti la o piscina, si nu e foarte scump. Sau cumparati-va multe reviste si amuzati-va. Sau, luati-va o patura, o pizza, 2 sucuri si ceva de rontait si mergeti in parc. Eu asa fac. Cele bune. Funda?

| OtvloveR a răspuns:

Unde stai? oras? ce oras?happy

| AnDrA_7845 a răspuns:

Personalizativa tricourile[preferabil alea albe:*
Cantati!happy
Bateti`va=p~
Cam atat.||Funda?puppy dog eyes