| CrYnA_8813 a întrebat:

Heyy! va rogg am nevoie urgent de ajutorul vostru.deci:
eu si prietena mea vrem sa ne facem un blog, dar nu avem habar ce nume sa ii punemsadsi am vrea un blog ca sa ne reprezinte...adica noi suntem prietene de aproape un an.anul trecut pe 25 august neam cunoscut pe un site.si suntem cele mai bune prietene...ne intelegem minunat.deci va ruugamm ajutatine cu un nume super de blog plzzzzzzz
dau funda la cele mai bune nume!
multumesc anticipatkiss

Răspuns Câştigător
| Pixel2009 a răspuns:

Depinde de conţinutul blog`ului... O să îţi dau totuşi nişte sugestii :
~ Forever it`s too soon near you [ dacă vreti ceva romantic, dar merge si pentru prieteni ]
~ Just our thoughts [ Doar gandurile noastre, varianta in română happy ]
~ Don`t worry it`s just us - şi vă puneţi numele voastre -
~ - numele voastre - : Our blog [ simplu şi la obiect happy ]
~ Read and think what you read
~ Love to write knowing that you`re reading
~ Simplu. Cuvinte.
~ Părţi din noi
~ Knowing each other online [ Cunoscându`ne online varianta in română ]
Am pus şi traducerea la câteva in cazul în care vreţi ceva in romănă.
Sper că v-am dat măcar un punct de pornire. >:d<

2 răspunsuri:
| IM5 a răspuns:

Originall blog dar intra pe www.namefunk.com ca sa ti-l faci misto, bine daca il vrei

| Shady132 a răspuns:

Prima data ar trebui sa inveti cum sa scrii in limba ta