| βσσblėėŝ a întrebat:

Heyy!=]]Voi ce descriere aveti la hi5 la "about me"? Cea mai frumoasa are Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Am avut mai multe uite:

1. Te-ai nascut original, nu muri o copie.
# Viata mea s`a intors la 180 de grade : - Ce misto ar fi daca as putea face niste episoade. - Ce misto ar fi daca as putea sa am tot ce vreau. - Ce misto ar fi sa primesc bani numa' pentru ca stau. - Ce misto ar fi sa am totdeauna 20 de ani. - Ce misto ar fi daca fetele nu s-ar mai uita la bani. - Ce misto ar fi sa imi vina [pac!] toti in ajutor. - Ce misto ar fi sa nu ma aresteze dupa ce te omor. - Ce misto ar fi sa fumez pe oriunde iarba. - Ce misto ar fi daca dragostea n-ar mai fi oarba. - Ce misto ar fi sa am toate tzoalele care-mi plac. - Ce misto ar fi sa am un Lexus si un Cadillac. - Ce misto ar fi sa am toti prietenii mai aproape. - Ce misto ar fi sa n-am prieteni care sa ma sape. - Ce misto ar fi sa nu ma doara niciodata nimic. - Ce misto ar fi sa nu fie un simplu vis tot ce zic. - Ce misto ar fi sa fie iar cum era inainte. - Ce misto ar fi sa dau timpu' inapoi doar asa din minte. - Ce misto ar fi sa fie tot timpul vara. - Ce misto ar fi sa dam chindii in fiecare seara. - Ce misto ar fi ca mereu sa fumam si sa bem. - Ce misto ar fi sa bagam asa pana cadem. - Ce misto ar fi sa ramana numai repistii pe lume. -Ce misto ar fi sa ramana cu noi si baieti aia buni. - O iei pe care-l vrei da' eu il iau doar pe. - Ce misto ar fi sa stiu si eu naibii de ce? - Ce misto ar fi sa nu sufar mereu pentru piese. - Ce misto ar fi sa nu ii iubesc si sa nu-mi pese. - Ce misto ar fi sa rad doar cand am eu chef. - Ce misto ar fi sa sa cant cu Mr. Net. - Ce misto ar fi sa am o vila mare si un studio. - Ce misto ar fi sa nu ma schimb sa raman mereu eu. - Ce misto ar fi sa nu mai fie muzica proasta. - Ce misto ar fi sa se auda numai muzica noastra. - Ce misto ar fi sa nu mai mi faca dor. - Ce misto ar fi sa n-am zile in care vreau sa ma omor. - Ce misto ar fi sa fie totul putin mai usor. - Ce misto ar fi sa ma fac mereu inteleasa. - Ce misto ar fi sa scap de ura, sa scap de stres. - Ce misto ar fi daca baietii ar fi toti mai de treaba. - Ce misto ar fi sa am raspunsuri la toti care ma intreaba. - Ce misto ar fi daca toti mi-ar cumpara albumu`. - Ce misto ar fi ca mi s-ar mai ushura si mie drumu`. - Si-nca ceva real. O sa beau la final

2 O da!love strucklaughing nume? Roxana. ani 16, 1993 fotografie, friends, subway, insula, muzica, vin, CocoRosie, waterrr de la tedi, pc, deviantart, mess, beibi, honey, pisi, ba,**** mea, gen, dude, oamenii pe care-i iubesc si oamenii care ma iubesc, Trainspotting, winston, familie, fetele mele si baieti, aiureala, prosteala, naivitate, seriozitate, queen, bilingv, telefon, internet, best friend, incredere, dunhill, ironie, minciuna, tradare, barfa, cadouri, craciun, "hey, baby", pringles, biberon, 10 ai, alexandru ioan cuza, sarcasm, iubire, agrafe, palarie, ochelari, sociabil, maci, floarea soarelui, gerbera rosie, ultimul rand, chiul, lene, iarna, vand, ploaie, prosti, incapatanata, agasanta, draguta, ciudata, grota, accentul profului, sani, buze faine, puppy dog eyes, coergitiva, irascibila, iritanta, hugable, amore amore, peaca love and freedome, rosu si negru, mooov, unghii, tiramisu, "You, always you", "Ava adore", indragostita, lasa, greaseala, tren, calatorie, frica de inaltimi, frica de apa adanca, frica de masini, carusele, inghetata de fistic, menta, balsam de buza cu cirese, par mediu, inele, cercei, liliac, maci, gerbera rosie, floarea soarelui, rasfat, liniste, pe bloc, Rents si Sick Boy, pereti, filme, glume proaste, "Ai o tigara?", culori, mim, pitici, gandaci, perne pufoase, jamlegend, parculet, ora 4, "curvele zac". etc vrei id? cere:*

3.• Ma iubesti? Poate ca in adancul sufletului meu si eu.
• Ma respecti? Si eu.
• Ma invidiezi? Ai de ce.
• Ma barfesti? N'ai decat.
• Regreti ca m'ai cunoscut? Mi se rupe...
• Indrazneata? Daca tu esti pampalau.
• Incapatanata? Pana peste cap.
• Nemultumita? Intotdeauna.
• Te'am insultat? Foarte bine, meritai.
• Ai zis ce'ai vrut? O sa asculti si ce nu vrei.
• Modesta? In anumite cazuri.
• Ti'am mai zis ca te iubesc? Am spus adevaru!
• Rea? Cu cine merita.
• Sincera? Da, oricat de dur ar fi adevarul.
• Bunul meu simt? Depinde de al tau.
• Urata? Fiecare cu gusturile sale.
• Geloasa? Da, chiar daca nu'mi dai motive.
• Copilaroasa? Da, cateodata...
• Impunatoare? Pt ca stiu ce vreau.
• Originala? Mereu!
• Devotata? Pt ca stiu sa'mi mentin prietenii.
• Tupeista? Pt ca trebuie sa fiu mereu peste tine.
• Vrei sa'mi devii prieten? Demonstreaza'mi ca meriti.
• Indiferenta? Daca nu ma interesezi.
• Te urasc? Mi'ai dat motiv.
• Falsa? Doar cu unii.
• Nu sunt pe placul tau? Iarta'ma, nu pot sa multumesc pe toata lumea.

Si acum am:
Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc!

Sper sa iti placa`; x

1 răspuns:
| NICKSOOO a răspuns:

Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna.Ramane doar visul ca lumea toata e nebuna. E un cosmar.In mintea mea altă lume`mi creez.Viata merge inainte dar continui sa visez.
Dau rime coerente. Te ard la sentimente. Tsi se pare un miraj. Fac ce fac si te scot din peisaj.
Azi in urma voi lasa zilele din viata mea, clipa cand eu te-am pierdut, ziua cand te-am cunoscut.