| bombonikasexy a întrebat:

Heyy, vreau sa-mi schimba numele la yahoo, vreau sa fie ceva in engleza, dau funda sh vott, :*

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

KissMe,LovelySummer,GoodFreind,BlaxyBaby,AlwaysHappy,Friends for Life,Love in the night,Another child,Love above all,Bloody Pinch,Paradise miraculous,My world,english,war and division, nameless, bitter candy.

6 răspunsuri:
| CryStAll_7863 a răspuns:

Io am sorry no se poate schimba

| mickey a răspuns:

Like a teddybear

| nykymyky a răspuns:

Intri pe id tau, dai sus la messenger apoi la My Contact Details si scrii sus acolo la nume ce nume vrei tu sa iti alegi. Funda te rogg

| Camyyy_5609 a răspuns:

E usorhappy daca te referi la yahoo mail...mai intai scrii pe google yahoo dupa te loghezi. dupa iti apare in dreapta buna bombonik sau cum te cheama...dar u apesi doar pe numele tau bombnik de exemplu sh acolo iti apare mai multe : profil actualizari si date cont.dar tu apesi pe date cont si acolo iti apare id tau u bagi parola dupa dai sing in dupa iti apare acoolo profile information sh dupa scrie acolo name dar acolo mai sus la suprafata la name scrie edit dupa acolo iti pui tu numele si dupa save si gata:dbig grin mersi funa si votbig grinhappy:X si dacca vrei sa.ti schimbi numele pentru yahoo messenger uite daca nu stibig grin mai intai intri pe id tau. dupa dai un click pe id dtau si dai click dreapta si scrie acolo mai multe dar tu apesi Contact details.si acolo iti apare Name : sh scrii acolo ce nume doresti tu cu punct fara cum vrei:X plz funda si vott:X

| Camyyy_5609 a răspuns:

Si numebig grin : Kiss me I'm sweet, Are a sweet candy,Are candy-flavored caramel, Summer came, Lovelysummer, Strange, A bad girl. etclove struck

| Alle15 a răspuns:

Cammy dc ai luat nume ca ale mele?