| LalaMarye a întrebat:

Heyyy, cum pot sa-mi fac mai multi vizitatori pe blog? Fundalove struck:*

3 răspunsuri:
| BencheaAdelin a răspuns:

Da-i share pe facebook si fa-l mai interesant, postezi muzica noua, daca stii pune link-uri de descarcare a melodiilor asa o sa atragi cat mai multa lumea! bafta!

| Jee354 a răspuns:

Pai poti scrie aici : Urmaritimi blogul like/share/subscribe etc..Sau pe retelele de socializare(facebook, skype, mess, twitter)Deci iti faci un fel de reclama neplatitalaughing Si asa o sa ai mai multi abonati, mai multe vizuri mai multe likeuri

| Madut21 a răspuns:

Da-i share pe facebook si fa-l mai interesant, asa o sa atragi lumea